Ladislav Mednyánszky - Pod Tatrami

Olej na plátně, 13x19 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

25282. Pod Tatrami
Dražba ukončena:29.11.2018 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč