Ladislav Mednyánszky - Tvář v krajině

Kresba, 34x24 cm. Signováno vpravo dole 83 Mednyánszky Czobel. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen.

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

51794. Tvář v krajině
Dražba ukončena:29.10.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč