Ladislav Mednyánszky - V dílně

Olej na kartonu. 25x20 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

40915. V dílně
Dražba ukončena:26.02.2020 21:44:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč