Ladislav Mednyánszky - Zákopy

Pastel. 16x22 cm. Signováno vpravo dole Mednyánský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc. Vpravo dole pozůstalostní razítko.

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

40083. Zákopy
Dražba ukončena:30.01.2020 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč