Ladislav Mednyánszky - Zimní krajina

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 18x25 cm. Signováno vpravo dole Mednyanszký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

36915. Zimní krajina
Dražba ukončena:31.10.2019 23:25:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč