Akvarel, 45x32 cm. Signováno dole uprostřed. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1925 – 1999
Výtvarník, básník, překladatel. Studoval český jazyk a dějepis na FF UK v Praze, ve výtvarném umění se vzdělával soukromě. Působil jako pedagog na gymnáziu v Třebíči. V jeho tvorbě se prolíná básnická a výtvarná aktivita, věnoval se také překladatelské činnosti. Byl považován za jednoho z mála udržovatelů živé tradice surrealismu, jehož metody a principy obohatil zásadními objevy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.