Ladislav Pelc - Pěšinou k domovu

Olej na kartonu, 33x25 cm, signováno vlevo dole Pelc, rám, pasparta, zaskleno.

1951
Studoval soukromě u malíře Rudolfa Pucholta. Malíř a grafik. Spolupracuje s nakladatelstvími Mladá fronta a Melantrich. Roku 1991 se zapojil i do činnosti Country Radia. V roce 2000 se přestěhoval z Prahy do severních Čech, kde studuje a maluje místní kraj. Vystavoval u nás ale i v Německu.

3522. Pěšinou k domovu
Dražba ukončena:27.01.2016 19:38:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč