Ladislav Pelc - Dívka s Poníkem

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Pelc 98. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1951

72978. Dívka s Poníkem
Dražba ukončena:24.02.2022 20:51:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč