Ladislav Pelc - Konec cesty

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Pelc. Nerámováno.

o autorovi: 1951

46629. Konec cesty
Dražba ukončena:25.06.2020 22:58:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč