Ladislav Pelc - Pátý úspěšný start

Olej na zinkovém plechu, 13x9 cm. Signováno vlevo dole Pelc 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1951

110378. Pátý úspěšný start
Dražba ukončena:28.01.2024 21:35:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč