Ladislav Pelc - V zemi pomluv

Olej na plátně, 48x69 cm. Signováno vpravo dole L. Pelc 81. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1951

doporučujeme
152590. V zemi pomluv
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:09:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč