Ladislav Placatka - Lastura se špendlíkem

Olej na sololitu, 15x28 cm, signováno vlevo nahoře Placatka, rám.

5928. Lastura se špendlíkem
Dražba ukončena:26.10.2016 21:00:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč