Ladislav Procházka - Jimramov

Akvarel, 29x39 cm, signováno vlevo dole Lad. Procházka 1942, rám, zaskleno.

1992. Jimramov
Dražba ukončena:26.03.2015 20:03:09
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:4 800 Kč