Ladislav Šaloun - Josef Mánes

Busta - pálená hlína, výška 26 cm. Značeno Š.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 - 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

49858. Josef Mánes
Dražba ukončena:07.10.2020 20:31:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč