Ladislav Šaloun - Mánes

Keramika, výška 25 cm. Značeno monogramem Š.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 - 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

115377. Mánes
Dražba ukončena:05.05.2024 21:12:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč