Ladislav Šaloun - Návrh k pomníku Republice

Kresba tužkou, 42x33 cm. Signováno vpravo dole L.Š. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

o autorovi: 1870 - 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

60485. Návrh k pomníku Republice
Dražba ukončena:17.06.2021 20:17:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč