Ladislav Šíma - Čtenářka

Olej na plátně. 47x35 cm Signováno vpravo dole Šíma Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen,malba silně poškozena.

o autorovi: 1885 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

302254. Čtenářka
Dražba ukončena:20.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč