Ladislav Šíma - Pohled na zříceninu

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šíma 1924. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

54882. Pohled na zříceninu
Dražba ukončena:28.01.2021 21:20:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč