Ladislav Šíma

25383. Prachatice

popis: Olej na plátně, 81x67 cm. Signováno vpravo dole L. Šíma. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:19:54

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 31 000 Kč