Ladislav Sitenský

38600. Roadtrip 1956 - Soubor 9-ti fotografií

popis: Fotografie, od 26x20 do 22x20 cm. Nesignovány.

Pozn.: Mírně poškozeno. Foceno v létě 1956. Majitelka obdržela fotografie přímo od autora a je zobrazena na fotografiích.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:53:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 11.12.2019 19:47:52 6223
700 Kč 11.12.2019 19:30:04 5720