Ladislav Wagner - Květina v interiéru

Olej na sololitu, 40x38 cm. Signováno vlevo dole Wagner 82. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě v ateliéru G. Bortha a L. Placatky. Vliv na jeho tvorbu měli zejména J. Zrzavý, J. Chalupecký a P. Holý. Od roku 1963 se intenzivně věnoval studiu technik starých mistrů. Kromě malby se zabývá ilustrací, grafikou, plastikou, restaurátorskou činnosti a pracemi pro architekturu. V období 1970-1977 měl zakázáno vystavovat a publikovat. Je členem UVU ČR a několika mezinárodních uměleckých společností. Jeho práce jsou součástí sbírek mnoha českých i zahraničních galerií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Ladislav Wagner
49316. Květina v interiéru
Dražba ukončena:01.10.2020 19:43:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč