Ladislav Zívr - Dívka

Patinovaná sádra, 15x34 cm, signováno vlevo nahoře Zívr 1962.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

16653. Dívka
Dražba ukončena:28.02.2018 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč