Ladislav Zívr - Klečící ženský akt

Litografie, 17x8 cm. Signováno dole uprostřed Zívr. Rám, pasparta,sklo.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

22439. Klečící ženský akt
Dražba ukončena:26.09.2018 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.09.2018 9:25:01 3251
500 Kč 23.09.2018 7:22:01 2559