Ladislav Zívr - Objekt

Litografie, 36x20 cm, signováno vlevo dole Zívr, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

17029. Objekt
Dražba ukončena:01.03.2018 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč