Ladislav Zoubek

306426. Cesta na Vřesnou

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole L. Zoubek 90. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov

dražba ukončena: 24.10.2020 20:08:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč