Ladislav Zoubek

307327. Jarní zátiší

popis: Olej na plátně, 100x72 cm. Signováno vlevo dole L. Zoubek. Rámováno.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč