Ladislava Chlebdová - Cesta na měsíc

Kombinovaná technika, akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová 22. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Námětem jejích prací jsou představy vycházející z malířčina vnitřního života.

114390. Cesta na měsíc
Dražba ukončena:25.04.2024 22:47:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč