Ladislava Chlebdová - Vodopád Bílé Opavy

Olej na kartonu, 65x45 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová 24. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Její strukturálně abstraktní malba vychází z toho, že námětem díla je subjektivně psychologická představa vychází z malířčiných vnitřních pohnutek, kde každá barva prodělala sama o sobě světelný proces dotvářející nezaměnitelný styl malby. Všechna díla proto mají osobitý a specifický rukopis.

153913. Vodopád Bílé Opavy
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč