Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová 23. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Námětem jejích prací jsou představy vycházející z malířčina vnitřního života.