Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vlevo dole, rám. 1950, Praha Žák AVU u prof. K. Součka. Věnuje se krajinomalbě, figurální tvorbě a restaurátorství. Maluje převážně krajiny z oblasti středních a jižních Čech.