Adolf Lange - Pasáž Carioca

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vlevo dole, rám.

1950, Praha
Žák AVU u prof. K. Součka. Věnuje se krajinomalbě, figurální tvorbě a restaurátorství. Maluje převážně krajiny z oblasti středních a jižních Čech.

1545. Pasáž Carioca
Dražba ukončena:26.11.2014 19:46:19
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč