Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole L. Neogrady. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 – 1962 Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč