Nejdelší strana: 50 cm
Kombinovaná technika na plátně (olej, malba prstami), 50x50 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2025. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen ceritifikát pravosti díla.
o autorovi: Slovenská výtvarnice