Laura Écsiová - Snívanie 3

Olej, malba a technika grisaille na plátně, 60x90 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2025. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Slovenská výtvarnice

certifikát
154293. Snívanie 3
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč