Laura Écsiová - Vlákna času

Olej na plátně (malování prsty), 150x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2022, monogramováno vpravo dole LE. Nerámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: Slovenská výtvarnice

vydraženo velký formát
113081. Vlákna času
Dražba ukončena:28.03.2024 20:40:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč