Laurent Casimir - Ženy s ovocem

Olej na plátně, 72x98 cm. Signováno vpravo dole Casimir Laurent. Rám.

36525. Ženy s ovocem
Dražba ukončena:30.10.2019 20:22:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč