Laurent Casimir - Ženy ve žluté

Olej na plátně, 60x74 cm. Signováno vpravo dole Casimir. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35156. Ženy ve žluté
Dražba ukončena:25.09.2019 20:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč