L.Čech,J.Jakubec,J.Kabelík,J.Máchal,A.Novák,A.Pražák,J.Hanuš,K.Hikl,L.Niederle,J.Vlček,M.Weingart - Literatura česká devatenáctého století II, III/2

Dva svazky. Díl II. Od Poláka k Langrovi, 824 stran, 25 vyobrazení. Díl III/2 Od Boženy Němcové k Janu Nerudovi, 706 stran, 44 vyobrazení. Vydal Jan Laichter, Praha 1907, 1917. Poloplátěné vazby.

Pozn.: Mírně poškozeno.

L.Čech,J.Jakubec,J.Kabelík,J.Máchal,A.Novák,A.Pražák,J.Hanuš,K.Hikl,L.Niederle,J.Vlček,M.Weingart
55398. Literatura česká devatenáctého století II, III/2
Dražba ukončena:14.01.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.01.2021 11:23:05 4949