Lea Reinhart - Zátiší s květinou a ubrusem

Olej na dřevě. 32x24 cm. Signováno vlevo dole Lea Reinhart. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 – 1970
Rakouská malířka.

Lea Reinhart
40820. Zátiší s květinou a ubrusem
Dražba ukončena:26.02.2020 20:23:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč