Hugo Lederer

305739. Samota v zimě

popis: Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Lederer s věnováním a datací 1936. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.07.2020 10:30:58 7307
500 Kč 26.07.2020 6:41:00 238