Lengyelfalusy - Cestou pro vodu

Nejdelší strana: 82 cm

Olej na plátně, 82x60 cm. Signováno vpravo dole Lengyel Falusy. Rámováno.

77217. Cestou pro vodu
Dražba ukončena:25.05.2022 21:30:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč