Lenka Husáriková - Milenci

Olej na plátně, 116x74 cm. Signováno vzadu L. Husáriková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1975
Narodila se v Karlových Varech a je vnučkou světoznámé české malířky Jindry Husárikové. Vystudovala Střední keramickou školu v Karlových Varech, Střední uměleckoprůmyslovou školu sv. Anežky v Českém Krumlově, kde prošla kresbou a malbou (učitelé Stretti, Výborná, Vavrečka) a scénografií u profesora Kouteckého. Pracuje pod vedením akademického malíře Miroslava Pesche, vyučujícího na pražské AVU.

112625. Milenci
Dražba ukončena:10.03.2024 20:56:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč