Lenka Husáriková - Ochranka

Olej na plátně, 74x116 cm. Signováno vzadu L. Husáriková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1975
Narodila se v Karlových Varech a je vnučkou světoznámé české malířky Jindry Husárikové. Vystudovala Střední keramickou školu v Karlových Varech, Střední uměleckoprůmyslovou školu sv. Anežky v Českém Krumlově, kde prošla kresbou a malbou (učitelé Stretti, Výborná, Vavrečka) a scénografií u profesora Kouteckého. Pracuje pod vedením akademického malíře Miroslava Pesche, vyučujícího na pražské AVU.

vydraženo velký formát
104096. Ochranka
Dražba ukončena:26.10.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 01.10.2023 14:17:45 10207