Leonard Rotter - Podzimní krajina s řekou

Olej na plátně, 44x54 cm. Signováno vpravo dole L. Rotter. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

307659. Podzimní krajina s řekou
Dražba ukončena:23.02.2021 20:12:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč