Leonard Rotter

307659. Podzimní krajina s řekou

popis: Olej na plátně, 44x54 cm. Signováno vpravo dole L. Rotter. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 23.02.2021 20:12:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč