Leopold Musil - Krajina u Nebušic

Olej na překližce, 46x126 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Vzadu štítek s informací o autorovi a díle.

1920 Luka u Jihlavy, 1997
Studium na AVU (prof. Ján Želibský). Mnoho samostatných i kolektivních výstav.

887. Krajina u Nebušic
Dražba ukončena:29.01.2014 20:21:57
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč