Leopold Musil

37884. Bárky v přístavu

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x41 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997
Narodil se v Lukách nad Jihlavou. Studoval AVU v Praze u prof. Loukoty, Nechleby, Obrovského, Štursy a Krattnera, poté v Paříži. Hojně vystavoval jak doma tak v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12.000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 19:42:16

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč