Leopold Musil - Bárky v přístavu

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x41 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

37884. Bárky v přístavu
Dražba ukončena:27.11.2019 19:42:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč