Leopold Musil - Blatouchy v okně

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

14636. Blatouchy v okně
Dražba ukončena:29.11.2017 21:00:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč