Leopold Musil - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 60x65 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba znečištěna.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

54926. Bohatá kytice
Dražba ukončena:28.01.2021 21:28:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč