Leopold Musil - Cesta lemovaná břízami

Olej na kartonu, 33x47 cm. Signováno dole uprostřed Musil. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

304238. Cesta lemovaná břízami
Dražba ukončena:31.03.2020 21:06:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč