Leopold Musil

304238. Cesta lemovaná břízami

popis: Olej na kartonu, 33x47 cm. Signováno dole uprostřed Musil. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997
Narodil se v Lukách nad Jihlavou. Studoval AVU v Praze u prof. Loukoty, Nechleby, Obrovského, Štursy a Krattnera, poté v Paříži. Hojně vystavoval jak doma tak v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12.000 Kč

dražba ukončena: 31.03.2020 21:06:36

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč