Leopold Musil - Indiáni na lovu

Kombinovaná technika, 38x48 cm. Signováno vlevo dole Musil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

300300. Indiáni na lovu
Dražba ukončena:27.08.2019 20:20:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč