Leopold Musil - Jablka

Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

153946. Jablka
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč